Gliniak

Ten zapracowany, wysoki człowiek, będący rajcą Wielkiego Targu, przedwczesnie się postarzał.Jego twarz i całe ciało noszą ślady niewdzięcznej pracy - prowadzenia negoccjacji między mieszkańcami Wielkiego Targu, a Królestwem Throalu. Okazało się jednak, że w tych codziennych zmaganiach, bardzo pomocne stały się posiadane przez niego talenty Iluzjonisty.

Reprezentowany przez Gliniaka lud Wielkiego Targu nie potrafi się zdecydować, czy chce, czy nie chce być zależny od Throalu. To niezdedcydowanie dodatkowo utrudnia pracę Rajcy. Sam Gliniak jest zażartym zwolennikiem niezależności, udawał jednak, że stoi pośrodku - dokładnie pomiędzy dwiema grupami - dopóki nie objął stanowiska rajcy. Kiedy zaś zdobył już urząd, zaczął wykorzystywać pozycję do przeciągnięcia miasta na swoją stronę. Cały czas usprawiedliwiał swe działania deklarując, że żadne decyzje nie zapadną dopóki podjęty wybór nie będzie oczywisty.

Ostatnio Gliniak nałożył większe podatki na import i eksport, starając się zdobyć pieniądze na straż miejską i poprawienie życia obywateli. Jak łatwo było przewidzieć, podwyżka doprowadziła do powstania ogromnego czarnego rynku rozprzestrzeniającego się w szybkim tempie po całym mieście. Rajca dziwnie zareagował, rozkazując „uszczelnić granicę” swoim najemnikom, którzy odtąd z większą uwagą obserwują towary wwożone i wywożone z miasta.

postacie/gliniak.txt · ostatnio zmienione: 2014/12/29 14:13 przez gerion
[unknown link type]Do góry
Magus RPG