P'rk z Głębi Leśnych Dolin

„I powiadasz, że widziałeś tego samego, obleśnego, starego elfa? Jak on się zwał? Tyrjan…Tyrman…Tyrlaan…? Nigdy nie miałam pamięci do ich dziwnych imion”
- P'rk w rozmowie z S'hondlą

[01 Veltom 1446 TH - ]

Charakterystyka

Urodzona w klanie Worgethi w Głebi Leśnych Dolin. Piękna i bezwzględna, z premedytacją wykorzystująca swój niewinny wygląd i magię dyscypliny. W młodości we znaki dała się kilku ważnym osobistościom w Wielkim Targu. Zadarła z cechem kupieckim w Throalu i narobiła sobie wrogów wśród throalskich magów, kradnąc dla Garlthika kilka pilnie strzeżonych magicznych artefaktów. Powiadali później, że wstąpiła na usługi do jednego z wielkich smoków, ale nie wiadomo ile było w tym prawdy. Na jakiś czas zniknęła, by pojawić się w 1485 roku po Rebelii Śmierci.

Później widywano ją w Przystani i na obrzeżach Krwawej Puszczy. Ponoć weszła w konszachty z jedną ze Strażniczek Krwi imieniem Kerilla. Długi czas prześladowana była przez nieznanego bliżej, elfiego Ksenomantę. W latach 1492-95 pojawiała się na jeziorze Ban, załatwiając swoje interesy. Od kilku lat trudno ją odnaleźć w Barsawii. Jest Mistrzynią ścieżki Złodzieja i Czeladnikiem jednej z typowych dla wietrzniaków Dyscyplin.

Rodzina, bliscy

Kontakt z BG

npc/p_rk.txt · ostatnio zmienione: 2012/06/13 13:03 (edycja zewnętrzna)
[unknown link type]Do góry
Magus RPG