Do opisania:

Podroz Farram - Trosk (100 mil w dół Węża, łodzią - Jadeitowy Wędrowiec, kpt Garstana, historia Trosk, odkrywcy, aktywność Theran, Legendy i Bohaterowie - Vanarys Świetlisty XI MŻ)

Pobyt w Trosk, spotkania, rozmowy (Gaj Jaspree - doświadczenia Kiro, Gorta i Dhalego w świętym miejscu,), (Port Trosk i t'skrangi rybacy z węgorzem), (Niespokojny duch i therańscy goście, wojsko z górnikami), (Wędrowny Quill i Thalia Spoiwo, agentka Oka - rozmowy, znajomość, handel i magiczne przedmioty) plus wydarzenia z maili i SCW

Droga do Sewastosa (25mil), wizyta u maga, siedziba, żywiołak wody na rzece, wrak therańskiej baty, rozmowy o Tyrlanie, balony mgły, most i fatalny upadek, duchy żywiołów, propozycja przysługi - odnalezienie zamku zabójców.

Osada Butare Atak kruków, powitanie i rytuał, elf Sathi. Nocna wieczerza u Kindalla, pojawienie się Despairthought, walka. Noc decyzji, wyprawa na bagna, walka z Aswanem i Horrorem, powrót i wydarzenia z maili:

Oczyszczenie terenu splugawionego przez Horrora - pomoc duchów i aktywność Kiro. Zaprzyjaźnienie z wieśniakami, nadanie Imion dzieciakom

kampania_2014/trosk.txt · ostatnio zmienione: 2016/03/23 20:54 przez gerion
[unknown link type]Do góry
Magus RPG