Action disabled: revisions

Osłona Obieżyświata - Kravrolin

Wyrabiana w Throalu, zbroja skórzana jest produktem Kuźni Jukura Manori z Domu Chaouzun. Kuźnia Jukura, zwana też Manufakturą Obieżyświatów, jest prawdziwą „fabryką” wątkowych przedmiotów dla adeptów żyjących na szlaku. Większość znanych przewodników karawan własnie tu zamawia swój ekwipunek.

Osłona Obieżyświata, to jeden z seryjnych produktów manufaktury. Rocznie wychodzi około 50 egzemplarzy tego rodzaju opancerzenia. Każde jest obdarzone własnym Imieniem, jednakże cechy magiczne w żaden sposób się nie różnią, chyba, że kupujący złoży specjalne zamówienie.

Kravrolin, to długi pancerz skórzano-płócienny. Osłania adepta od szyi po kolana, bez ochrony przedramion. W komplecie jest skórzany czepiec z drobną siatką kolczą na kark. Pancerz jest wyjątkowo lekki (efekt esencji powietrza). Doskonale izoluje od chłodu jak i nadmiernego upału. Jest wyjątkowo mocny i odporny na zabrudzenia. Sześć warstw tkanego poprzecznie płótna, dwie ostatnie barwione ochrą na szarozielony kolor, dobrze maskujący na szlaku. Skórzane elementy naszywane i przytwierdzane nitami. Skóra wielowarstwowa wybarwiana na czarno.

Zbroja łatwa do przywdziania samodzielnie, nawet w ciągu 2-3 minut. Rozcięta z przodu, wygodne zapinki dla osób praworęcznych.

Wątkowa, skórzana warstwowa zbroja
Maksymalna liczba wątków: 2
Obrona magiczna: 12

Bez posiadania wiedzy o wzorcu i bez dostrajania się do tej zbroi, posiada ona parametry zwyczajnego przedmiotu: pancerz fizyczny 4 i kara do Inicjatywy 0.

1 poziom dostrojenia
Koszt:100
1 Tajnik:
Wskazówka:
- Ile poziomów wątka zawiera przedmiot? (4 poziomy)
- Czy wiąże się z nim wykonanie jakiegoś czynu? (Nie)
Wiedza:
- Imię przedmiotu (Skórzana Zbroja wątkowa - Kravrolin)
Efekt: Pancerz fizyczny 6.

2 poziom dostrojenia
Koszt:200
Tajnik: Brak
Efekt:Pancerz fizyczny 7

3 poziom dostrojenia
Koszt:300
Wiedza: - Imię twórcy pancerza (Zbrojmistrz krasnolud Jukur Manori Chaozun z Throalu)
Efekt: Pancerz fizyczny 8

4 poziom dostrojenia
Koszt:500
Tajnik: brak
Efekt: Pancerz fizyczny 9

przedmioty/oslona_obiezyswiata.txt · ostatnio zmienione: 2019/02/22 21:03 przez gerion
[unknown link type]Do góry
Magus RPG